1. Ana Sayfa
  2. Discord Şekilli Nick

Discord Şekilli Nick


+ - 0
🥰 YORUM YAP - 5 PUAN VERMEK İÇİN TIKLA 🥰

Balon Yazı Stilleri

Küçük Harf Yazı Stilleri 

Vurgulu Kırık Yazı Stilleri

Para Yazı Stilleri

Antrophobia Yazı Stilleri

Paranormal Yazı Stilleri

Kalın Yazı Stilleri

El Yazısı Yazma Stilleri

El Yazısı Yazma Stilleri 2

Bold Yazı Stilleri

İtalik Yazı Tipleri

Vurgulu İtalik Yazı Tipleri

Eş Aralıklı Yazı Stilleri

Büyücü Yazı Tipleri

Çizili Yazı Stilleri

Üstü Çizili Güzel Yazı Tipleri

Slash Değişik Yazı Tipleri

Altı Çizili Dekoratif Yazı Tipleri

Çift Altı Çizili Yazı Stilleri

Özel Dekoratif Yazı Tipleri

Kutulu Dekoratif Yazı Tipleri

Bulanık Yazı Stilleri

Kokmuş Yazı Şekilli Nick

Kirli Yazı Şekilli Nick

Şövalye Yazı Stilleri

Sitenize Şekilli Nick Ekleyin

Sitenizde şekilli yazı yazdırmak için aşağıda bulunan kodu ilgili yere yapıştırmanız yeterlidir.

Sitenize Şekilli Semboller Ekleyin

Sitenizde şekilli semboller yazdırmak için aşağıda bulunan kodu ilgili yere yapıştırmanız yeterlidir.Discord İsimleri ve Havalı Nicklerin hemen herkese uygun büyük bir listesini sitemizde bulabilirsiniz.

Discord şekilli nick, basitçe özetlersek , sizin ve farklı kişilerin birbirlerine mesaj göndermesini sağlayan bir hizmettir. Her insan topluluğuna “sunucu” nick ismi verilir. Slack‘e aşina iseniz, Discord‘un daha çok iş insanlarına hitap eden bir versiyonu olarak değerlendirebiliriz.

Discord şekilli semboller, sunucular, yazı kanalları ( başkalarına hitap etmek için yazılan yer ) ve ses kanalları (başkalarıyla sesli olarak iletişim kurabileceğiniz  yer) . Discord ayrıca ses kayıtlarını, resimleri, web bağlantılarını ve dinlediğiniz müziği paylaşmanıza da olanak sağlar.

Çoğunlukla her sunucunun, her biri farklo bir konuya adanmış, çeşitli kuralları ve standartları olan çok sayıda kanalları vardır. Discord’da kendi sunucunuzu oluşturmak isterseniz bunu ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Discord‘ta önümüze düşen ve bu yazı fontlarını nerden buluyorlar dediğimiz profiller için buradasınız biliyoruz 😎 Discord şekilli nick ve discord şekilli nick yazma için doğru yerdesiniz, şimdi sizlere en kısa yoldan en hızlı bir şekilde nasıl Discord’da şekilli ve farklı fontlarda yazı yazabileceğini kısaca anlatacağız haydi başlayalım

Discord’da şekilli yazıları hem attığınız yazılarda hem de profilinizde kullanabilirsiniz ve Discord şekilli yazı yazma oldukça basit bir araçtır :)

Lütfen 5 puan ver :)

Nickini Paylaş 😎