Şekilli Nick

Şekilli nick yazma hizmetimiz sayesinde sadece altta bulunan kutucuğa istediğiniz ismi yazarak yüzlerce yazı stilleri arasından beğendiğiniz ve size müsait olan adı seçerek istediğiniz bir oyunda yada uygulamada kullanabilirsiniz. Şekilli nicklerin en popüler olduğu PUBG, Mobile Legens, oyunlar da bunu kullanmanız olası.

Diğer kişilerin baktıkça tekrar bakmak isteyeceği nicknameleri şekilli nick oluşturucu vesilesiyle yapmanız mümkün. Şekilli yazı hizmetimiz sayesine bunu yapmak oldukça basit. Boş kutucuğa şekilli olmasını dilediğiniz nickinizi yazın ve alt tarafta otomatik olarak oluşan yüzlerce makale stillerinden birini kopyalayıp nerde istiyorsanız kullanın.

😎 Nickini Paylaş / Yorum Yap

Balon Yazı Stilleri

Küçük Harf Yazı Stilleri 

Vurgulu Kırık Yazı Stilleri

Para Yazı Stilleri

Antrophobia Yazı Stilleri

Paranormal Yazı Stilleri

Kalın Yazı Stilleri

El Yazısı Yazma Stilleri

El Yazısı Yazma Stilleri 2

Bold Yazı Stilleri

İtalik Yazı Tipleri

Vurgulu İtalik Yazı Tipleri

Eş Aralıklı Yazı Stilleri

Büyücü Yazı Tipleri

Çizili Yazı Stilleri

Üstü Çizili Güzel Yazı Tipleri

Slash Değişik Yazı Tipleri

Altı Çizili Dekoratif Yazı Tipleri

Çift Altı Çizili Yazı Stilleri

Özel Dekoratif Yazı Tipleri

Kutulu Dekoratif Yazı Tipleri

Bulanık Yazı Stilleri

KokmuŞ Yazı Şekilli Nick

Kirli Yazı Şekilli Nick

Şövalye Yazı Stilleri

Sitenize Şekilli Nick Ekleyin

Sitenizde şekilli yazı yazdırmak için alttaki kodu ilgili yere yapıştırmanız yeterlidir.

Sitenize Şekilli Semboller Ekleyin

Sitenizde şekilli semboller yazdırmak için alttaki kodu ilgili yere yapıştırmanız yeterlidir.Şekilli Nick Yazma

Şekilli Nick Yazma son dönemlerde oldukca popülerdir. Özellikle nickname ararken değişik ve farklı bir tarz istiyorsanız seçiminizi nick sembolleri içinden yapabilirsiniz.

Nick yazma yardımıyla oyunlardan sosyal medya platformlarına kadar arzu ettiğiniz yerlerde kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Alışılmış makale karakterlerinin dışına çıkarak profilinizi oldukça daha ilgi çekici hale getirecek olan bu nickler ile sevinçli, kızgın, mutsuz, tutkulu şeklinde pek oldukca duygu durumunu da kolayca verebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan oyun profillerinize kadar her yerde alışılmış yazı stilleri dışına çıkarak profilinizi oldukca daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

İstediğiniz yazıyı havalı hale getirmek için kullanacağınız nick oluşturucu fazlaca rahat ve pratik halde farklı sembollerden oluşan nickinizi ortaya çıkarıyor. Oluşturulan hazır şekilli harfler yardımıyla kullandığınız nickiniz fazlaca daha etkisinde bırakan hale geliyor.

şekilli nick
şekilli nick

Şekilli yazı yapmak için kutucuk kısmına ancak arzu ettiğiniz kelimeleri girmeniz gerekiyor. Normal makale karakteriyle yazacağınız ismini sonrasında ise oldukça muhtelif şekillerde aşağıdaki kutucuklarda hazır hale gelecektir. Eğer bu yöntemi telefonda deniyorsanız kopyalamak dilediğiniz ifadenin üzerine basılı tutarak, bilgisayardaysanız sağ tıklayıp kopyalayarak kullanmak dilediğiniz platforma yapıştırabilirsiniz.

Semboller ile oluşturulacak yeni isminiz, kullanacağınız platformda kendi farkınızı ortaya dercetmek açısından büyük bir ayrım yaratacak. Günümüzde sosyal medya platformlarında öne çıkmak için sadece meydana getirilen paylaşımlar yeterli olmuyor. Profilinizin dikkat çekici hale gelmesi için nick kurmak bu yüzden son aşama iyi bir çözüm olacaktır.

Aynı şekilde online oynanan oyunlarda da kendi adınızı öne çıkarmak ve hepimiz tarafından bilinen birisi haline gelmek için de oluşturduğunuz şekilli makale stilleri kullanabilirsiniz. Oyunlarda isminizi değiştirerek havalı ve dikkat çekici isim kullanmak düşmanlarınızın dikkatini çekecektir. Üstelik oldukça farklı şekiller oluşturma olanağınız da bulunduğu için duygunuzu yansıtmak, tutkulu veya korkutucu olduğunuzu da vurgulamak için bu şekillerden yararlanabilirsiniz.

Bu tarz havalı ifadeleri her türden oyunda kullanabileceğiniz gibi özellikle oyun severlerin aktif olarak kullandığı Discord için de adınızı şekilli yapabilirsiniz. Discord nick oluşturma da platformda öne çıkmanızı ve yeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak.

Semboller ve harfler denilince ilk akla gelen oyunların başında PUBG oyunu geliyor. Oyuncular havalı ve gösterişli nickleri ile birlikte farklı görünümleri kolay şekilde elde edebiliyor.

Bu da diğer oyunculardan ayrılmak için önemli bir fırsat tanıyor. Bunun dışında Among US, LoL, Valorant gibi daha pek çok oyunda da nick kullanabilirsiniz. İsterseniz kendi başınıza oynadığınız oyunlarda da bu sembolleri kullanarak daha çok hoşunuza gidecek nick oluşturabilirsiniz.

WhatsApp başta olmak üzere Instagram, Twitter, TikTok veya Facebook gibi çok kullanılan sosyal medya platformlarında da bu nickleri kullanabilirsiniz. Profilinize ekleyeceğiniz şekilli nickler ifade etmek istediğiniz duyguları en iyi şekilde yansıtmak açısından yararlı olacaktır. Oluşturduğunuz şekilleri aynı zamanda yan yana getirerek çok daha farklı ve tamamen kendinize de özgü isimleri oluşturmanız da mümkün. Tek yapmanız gereken ise yazı kutucuğuna istediğiniz yazıyı yazmak ve sonrasında otomatik olarak şekillerin oluşmasını beklemek. Bu sayede en çok hoşunuza gidecek ve sizi de en iyi yansıtacak olan nick’inizi kolayca sahip olabileceksiniz.

Bazı sosyal medya kanalları doğrudan isminizin şekilli gözükmesine izin vermez. Bu durumda ise profilinizde yer alan biyografi kısmına oluşturduğunuz şekilleri yapıştırabilirsiniz. Hazır şekiller olduğu için hemen profilinizde gözükecek olan bu ifadeler kendinizi ifade etmenin veya havalı göstermenin de özel bir yansıması haline gelecek.

Ücretsiz şekilli nick oluşturucu ile birlikte hızlı, çok çeşitli ve kolayca profilinizi havalı ve estetik hale getirebilirsiniz.

Şekilli Yazı

Şekilli yazı adınızı fark eden insanlar değişik şekilde yazılmış olan kullanıcı adınızı da vakit içerisinde benimseyecektir. Kendinize ilişkin ve örneksiz kullanıcı isimleri kullanabileceğiniz şekilli sembolleri ve harfleri sitemizden bulabilir ve kullanabilirsiniz. Nick yazma işleminizde bilhassa anlamlı bir kelime kurmak zorunda değilsiniz. Herhangi bir dilde değişik bir anlamda da olabilir. Ancak bilhassa oyun evrenine baktığımızda dikkat çeken ve değişik kullanıcı isimlerin yer aldığını görebiliyoruz.Anlamlı kelimelerden oluşan oyuncu kullanıcı adları varken herhangi bir anlamı olmayan ancak özgün nick’ler de bulunmaktadır. Yine de anlamlı bir kelimeyi kullanıcı isminiz olarak seçecekseniz argo kelimelere öncelik verebilirsiniz.

Bu sayede pek fazlaca bireyin ilgisini daha kısa sürede çekebilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız Nickname sizi de anlatmalıdır. Popüler Twitch yayıncısı olan Kendine Müzisyen’in kullanıcı adı müzisyen tarafını da ima etmektedir.

Şekilli Yazı Yazma

Kullanıcı ismi seçme aşamasında illa anlamı bir kelime kurmak zorunda değilsiniz. Özellikle bu mevzu ile alakalı meşhur Twitch yayıncısı olan Elraen’i örnek verebiliriz. Anlamsız bir nick kullanan meşhur yayıncı şeklinde sizler de anlamsız sadece orijinal bir nickname kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adı oluştururken mühim olan insanların akıllarında kalıcı ve kısa olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda uzun bir kullanıcı adı de seçebilirsiniz. Ancak uzun olan kullanıcı isimleri pek akılda kalmamaktadır. Şekilli yazı yazmak ve şekilli nick oluşturmak sizlere bu konuda avantaj sunacaktır.

Özellikle pek oldukca platformda bu sayede daha bariz olabilirsiniz. Düz bir kullanıcı adı oluşturmak yerine şekilli olanları değerlendirebilir ve kalıcılık açısından önemli bir fark oluşturabilirsiniz.

Yazı yazmayı sadece nick oluşturmada değil pek çok farklı platformda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şekilli yazmayı kullanabileceğiniz platformları sizler için sıraladık:

 • Instagramda kullanıcı adını ve biyografi kısmını şekilli yazma
 • Steam kullanıcı ismini ve hakkında kısmını yazma
 • Whatsapp mesajları ve hakkında kısmını şekilli yazma
 • Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal platformlarda yaptığınız paylaşımları şekilli yazma
 • SMS’leri şekilli yazma

Yukarıda bahsettiğimiz ve pek çok daha fazla alanda sizler de şekilli yazı yazabilirsiniz. Bu sayede kendinize ait bir yazı stili oluşturmuş oluyorsunuz. Bu durum da sizi internet dünyasında özgün olduğunuz için bir adım öne taşıyacaktır.

Ayrıca yer aldığınız sosyal ve oyun platformlarında da diğer kullanıcıların sizi hemen tanımasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca şekilli yazı yazmak da oldukça basittir.

Peki, şekilli yazı nasıl yazılır ve hangi adımları izlemelisiniz?

Mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarınızdan “şekilli nick” diye arama butonunu kullanabilirsiniz. Sitemize giriş yaparak yazı yazmak için düzenlenmiş olan alana giriş yapınız.
Burada yazı yazmanız için belirlenmiş olan şekilli yazıları kolaylıkla bulabilirsiniz.Kendinize hitap eden ve sizi yansıttığını düşündüğünüz şekilli yazıyı dilediğiniz yere kopyala yapıştır yapabilirsiniz.Buradan düzenlediğiniz ve belirlediğiniz şekilli yazı sayesinde sizler de kendinize ait şekilli nickname hazırlamış olacaksınız.

Şekilli Nick Sembolleri

Sitemizden sadece nick oluşturma değil istediğiniz yazıyı da şekilli olarak yazabilme avantajına sahip olabilirsiniz. Sadece sizler şekilli olarak oluşturacağınız yazının içeriğine karar vermelisiniz.

Nick oluşturma oyuncuların da sıklıkla kullandığı bir özelliktir. Özellikle Steam’de şekilli kullanıcı isimlerini daha fazla ön planda olduğu ve beğenildiği bilinmektedir. Şekilli isim oluşturma için pek çok farklı siteyi de kullanabilirsiniz.

Nick oluşturma giderek popüler bir hal aldığı için bu konu ile ilgili kullanabileceğiniz pek çok web sitesi de yer almaktadır. Sadece nick oluşturmada şekilleri kullanırken her harfin farklı bir şekil olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede sadece size özel bir şekilli kullanıcı ismi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca nickname’ler da kısa olduğu için her harfe karşılık gelen şekli belirlemek de fazla zamanınızı almayacaktır. Havalı ve özgün bir nickname oluşturmak için şekilli yazı yazma stilini kullanabilirsiniz.

Değişik yazı yazmak için ise harfleri ters olarak yazabileceğiniz özel stilleri de kullanabilirsiniz. Sadece şekilli harflerden değil şekilli sembollerden de yararlanarak farklı bir kullanıcı ismi hazırlayabilirsiniz.

Dilerseniz oluşturduğunuz nickname’in başına ve sonuna farklı şekilleri de ekleyebilir ve daha değişik bir nick oluşturabilirsiniz.

Peki, şekilli sembolleri kullanarak nickname nasıl oluşturulur?

Şekilli sembolleri ve harfleri kullanmadan önce ilk olarak kendinize bir kullanıcı ismi seçmelisiniz.

Seçtiğiniz kullanıcı adınızı harfleri ve şekilleri kullanarak kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Eğer sembolleri de şekilli harfler ile birlikte kullanmak istiyorsanız çok fazla karışık sembol kullanmamalısınız. Hem sembollerin hem de şekilli harflerin yer aldığı bir nickname oldukça karışık görünebilir. Bunun için olabildiğince sade ve dikkat çekici seçimler yapmalısınız. Sitemiz üzerinden hem şekilli harflere hem de sembollere erişebilirsiniz.

Web sitemize giriş yaparak kullanıcı adınızı tamamlayacak şık ve gösterişli sembolleri tercih edebilirsiniz. Sembolleri kullanarak oluşturacağınız nickname’ler oldukça havalı görünebilmektedir.

Şekilli Nick Yazıcı

Şekilli nick yazıcı için sitemizi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde benzer platformlar üzerinden de isminizi ve kullanıcı adınız şekiller ve semboller ile daha havalı bir hale dönüştürebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı kullandığınız her platformda diğer kullanıcılar da sizleri daha farklı görebilecektir. Sitemiz üzerinden şekilli yazı yazma işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Üstelik oluşturduğunuz şekilli nick ve diğer yazıları sadece sosyal platformlarda değil YouTube ve Gmail gibi platformlarda da tercih edebilirsiniz. Örneğin YouTube üzerinden herhangi bir video için yorum yaparken de şekilli yazı yazabilirsiniz. Bu sayede yorumunuz diğer kullanıcılar tarafından daha fazla dikkat çekecek ve ön planda yer alacaktır.

Sizler de internet dünyasında her platformda daha fazla ön planda yer almak için şekilli nick ve yazı oluşturma avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Pek çok yerde gördüğünüz şekilli yazı stillerini sizler de çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunun için kolaylıkla kullanabileceğiniz pek çok web sitesi bulunmaktadır. Hazırladığınız metinleri bu sitelere yerleştirerek saniyeler içerisinde şekilli yazıya dönüştürebilirsiniz.

Herhangi bir platformda yapacağınız bir paylaşımda kendinizi belli edebileceğiniz şekilli yazıların sizlere pek çok avantajı da olacaktır. Farklılığınız diğer insanlar tarafından dikkat çekeceği için hazırladığınız metinlerin de daha fazla okunmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak şekilli yazı yazarken bazı noktalara dikkat etmenizde yarar olacaktır. Eğer hazırladığınız şekilli yazıyı paylaşacağınız platform desteklemiyor ise karakterlerde bozulmalar meydana gelebilir. Bu da kullanıcıların yazdığınız metini anlamasında zorluk oluşturacaktır.

Yazınızın okunması ve anlaşılır ancak dikkat çekici olması için platformların desteklediğini kontrol ettikten sonra yayınlamalısınız.

Hazırladığınız yazının okunmayacak derecede karışık olması veya baştan savma olması sizin canınızı sıkabilir. Bunun için metni oluştururken her zaman karmaşık olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bunun yanı sıra yazdığınız yazının okunaklı ve anlaşılır olması da çok önemlidir. Şekilli harfleri kullanırken de karışık yazı tiplerini tercih etmemeye özen göstermelisiniz.

Karmaşık bir yazının kimse tarafından okunmayacağını bilmenizde yarar olacaktır. Aynı şekilde okunaklı ancak uzun bir makale veya metin de insanların sıkılmasına sebep olabilir. Bu durum da sizin diğer kullanıcılar ile etkileşiminizi azaltacaktır.

Şekilli makale yazmadan önce bunlara dikkat ederek etkileşimi yüksek ve kaliteli metinler hazırlayabilirsiniz. Diğer türlü emek vererek hazırladığınız metin insanlar tarafından ilgi görmeyecek ve anlaşılmayacaktır.

Yazma modelleri yazı oluştururken ilk olarak metin taslağı hazırlayabilirsiniz. Bu sayede kısa bir taslak ile etkileşime bakabilirsiniz. Ayrıca şekilli yazı fontu seçiminizde de metine uygun en doğru stili tercih etmelisiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar daha fazla okuyacaktır.

Şekilli nick ve yazı oluşturmak için aşağıdaki karakterleri tercih edebilirsiniz:

 • Kalın bir yazı oluşturmak için “*” karakterini “kalın yazı” şeklinde
 • İtalik yazı oluşturmak için “_” karakterini “_italik yazı_” şeklinde
 • Üzeri çizili metin yazmak için “˷ çizgili metin ˷” şeklinde
 • Monospace karakteri ile metin yazmak için “ ‘ Monospace karakterli yazı “’ şeklinde yazınızı kolaylıkla yazabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz örneklere ek olarak daha fazla stile ulaşmak için şekilli nick yazma aracı ya da harf dönüştürme aracını sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz.

Şekilli Yazı Fontları

İnternet dünyasında kendinize özgün bir yazı stili oluşturmanız çok önemlidir. Ancak bu sayede diğer insanların dikkatini çekebilir ve farklı bir içerik hazırlamış olarak görünebilirsiniz.

Sosyal platformlarda sizi takip eden diğer kullanıcılar da farklı yazı stilleri ile sizlere geri dönüş yapacak ve etkileşiminiz artacaktır. Şekilli yazı fontları çeşitleri oldukça fazladır. Sizler de istediğiniz model ve stil içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Önemli olan doğru ve birbiri ile uyumlu stilleri şekilli semboller ve harfler ile birleştirmektedir. Bunun için web sitemizi tercih edebilirsiniz. Hem kullanıcı ismi hem de hazırladığınız makale ve yazıları uygun yazı stiline kısa sürede çevirebilirsiniz.

Hazırladığınız bu farklı stillerle yazılmış olan yazılar sayesinde çok daha dikkat çekebilirsiniz. Sosyal medya platformları, oyunlar, internet siteleri ve içerik oluşturma alanlarında dilediğiniz gibi şekilli yazı oluşturabilirsiniz.

Şekilli yazı stilleri ve harfler ile sembolleri kullanarak oluşturduğunuz yazılar diğer insanlara daha enteresan geleceği için içerikleriniz daha cazip gelecektir.

Kullanacağınız bu yazı fontları ve modelleri sayesinde çok daha havalı nickname’ler da oluşturabilirsiniz. Farklı stilleri bir araya getirerek hazırladığınız nickname’leri dilerseniz semboller ile de tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı adınız içerisinde rakamları da kullanabilirsiniz. Mesela yazı yazarken İngilizce ‘de “for” kelimesi yerine “4” veya “to” kelimesine de 2 rakamını yazabilirsiniz. Bu sayede İngilizce nickname oluştururken daha havalı bir isim oluşturabilirsiniz. Havalı nickname oluşturmak için sitemizi kullanabilirsiniz.

Sadece bir temel oluşturarak dilediğiniz gibi kullanıcı adınızı süsleyebilirsiniz. Dilerseniz rakamlar, emojileri, semboller sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Oyun dünyasında aktif bir oyuncu iseniz hazırlayacağınız bu nicknamel’ler ile tüm gözler üzerinizde olacaktır.

İnternet dünyası içerisinde anlamı olmayan kelimeler insanlara daha havalı ve etkileyici gelmektedir. Bunun her ne kadar nedeni bilinmese de önemli olan sizi tüm platformlarda bir adım öne taşıyacak bir kullanıcı ismi olmasıdır. Bunun için illa ki anlamlı bir kelime oluşturmanıza gerek yoktur. Sadece havalı nick hazırlayabilirsiniz.

Aynı şey hazırladığınız makale ve metinler için de geçerlidir. Hazırladığınız yazıları insanlar okurken benzersiz bir içerik olduğunu düşünmelidir. İnsanların kolaylıkla anlayabileceği ancak etkilenebileceği içerikler üretmeye çalışmalısınız.

Uzun süredir kullanmış olduğunuz kullanıcı adınızın artık etkisi kalmamış olabilir. Bunu değiştirmek ise sizlere pek çok avantaj getirecektir. Seçtiğiniz kullanıcı adınızda açıkça uygunsuz içerikleri ve sembolleri kullanmamalısınız.

Her ne kadar havalı gibi duruyor olsa da yine de diğer kullanıcılar tarafından rahatsızlığa sebep olabilir. Bunun yerine daha çok havalı nickname oluşturabilirsiniz. Ancak havalı nickname oluşturmak için bazı kurallara dikkat etmeniz gerekecektir.

Kısa bir araştırma yaparak ve diğer kullanıcı isimlerini de inceleyerek en uygun kullanıcı ismini oluşturabilirsiniz. Ancak diğer kullanıcı isimleri ile bire bir aynı çalışmayı yapmaktan kaçınmalısınız.

Farklı yazı tipleri sanal ortada sizleri değişik gösterecektir. Ayrıca bu stilleri makale şeklinde nasıl kullanacağınıza dair bilgileri de sitemizden bulabilirsiniz.

Aktif olarak içerik üretiyor ve yazı yazıyorsanız sizleri dijital ortamda değişik yazı tipleri daha etkin kılacaktır. Ancak farklı stilleri kullanmak keyifli gibi geliyor olsa da dikkatli seçim yapmanız gerekmektedir. Klasik ancak farklı yazı tipleri daha fazla işinize yarayacaktır.

Özellikle uzun yazı oluştururken farklı ve karmaşık stillere çok yönelmemelisiniz. Oldukça eğlenceli ve dikkat çekici yazı stilleri de bulunmaktadır. Ancak bunlar yazdığınız makalenin okunabilirliğini zorlaştıracaktır. Eğlenceli içerikleri özellikle Instagram biyografi kısmınız için kullanabilirsiniz.

Hemen her karakteri desteklediği için bu alanda bir sorun yaşamazsınız. Anca uzun metinlerde bu durum sizi zorlayabilir. İnsanlar yazdığınız yazıyı okumakta ve anlamakta güçlük çekeceklerdir.

Olabildiğince sade ve okunabilir yazı tiplerini kullanmalısınız. İçerik olarak sade ancak kullanıcı adı olarak sembol ve şekiller ile oluşturduğunuz nickname’leri tercih edebilirsiniz.

Şekilli İsim Yazma

Oyun içerisinde diğer oyuncuları hazırladığınız nickname ile kısa sürede etkileyebilirsiniz. Üstelik sadece birkaç dakikanızı ayırarak hazırlayacağınız şekilli yazılar ile oyun içerisinde konumunuzu yükseltebilir ve tanınabilirsiniz.

İnternetin her platformunda kullanabileceğiniz şekilli harf ile yazı oluşturma tekniği için sitemizi tercih edebilirsiniz. Hemen beğendiğiniz bir yazı tipini seçebilir ve hazırladığınız ismi şekilli harfler ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve değişik yazı stilleri ve şekilli harfler sitemizde sizleri beklemektedir. Seçeceğiniz yazı stili makaleler için de oldukça uygundur. Her metin için farklı bir yazı stilini kullanabilirsiniz.

Özellikle yazdığınız makaleyi veya metni paylaşacağınız platforma özel stilleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı yazı tipleri ile her alanda paylaşım yapabilirsiniz. Yazdığınız makaleyi dönüştürdüğünüz yazı stilleri ilk bakışta çok hoş durabilir.

Ancak şekilli yazdığınız yazıyı paylaşacağınız alan için uygun olmayabilir. Diğer yazılar ile de ahenk içinde ve uyumlu durmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle sitenizi ziyaret eden kişiler yazıların bir bütün olarak birbirleri ile uyumlu olmalarına çok dikkat etmektedirler.

Şekilli Nick
✅ Şekilli Nick Yazma; ✅ Şekilli Semboller;
✅ Nick Yazma; ✅ Yazı Stilleri;

Yazınızı ve diğer makalelerinizi de okuyacak kişiler üzerinde kötü bir etki oluşturmamak için uyumlu yazı stillerini bir arada kullanabilirsiniz. İnternet sitenizde her paylaşımınızın birbiri ile uyumlu olması sitenizin etkileşimini artırmada da oldukça önemlidir.

Ziyaretçilerinizin görsel uyuma da dikkat edeceğini unutmamalısınız. Kötü ve uyumsuz bir görünüm oluşturmamak için yazı stilleri içerisinden seçim yaparken dikkatli olmanızda yarar olacaktır. Her yazı için farklı ancak sitenin uyumunu bozmayacak stilleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

4.6/5 - (261 oy)

“Şekilli Nick” üzerine 481 yorum

 1. Tebrik ederim çok başarılı kaliteli bir hizmet veriyorsunuz özveriyle önemli vererek çalışmalar yapıyorsunuz

  Cevapla

Yorum yapın